Skip to contentSkip to navigation menu

Správa spoločnosti Forrester:


Budovanie B2B Omni-channel Commerce Platform budúcnosti

Forester izveštaj: Izgradnja budućnosti uz B2B Omni-channel Cmmerce platformu

Na základe svojich on-line nákupných skúseností technicky zdatní nákupcovia na úrovni business to business (B2B) požadujú tzv. omni-channel možnosti aj pri nákupoch súvisiacich s ich prácou. Avšak vybudovanie efektívnej omni-channel skúsenosti nie je pre B2B predajcov ľahké. Vyžaduje si to integráciu prvotriednych technológií a transformáciu starších organizačných štruktúr a procesov, a to všetko v rovnakom čase.

Ale pre tie podniky, ktoré sú v B2B obchodovaní úspešné, môže omni-channel predstavovať silnú konkurenčnú výhodu. Napríklad poskytnutie bohatých omni-channel skúseností, ako je možnosť nakúpiť on-line a na druhý deň si tovar vyzdvihnúť alebo mať zabezpečenú expedíciu z miestnych distribučných centier, je ťažké a drahé pre čisto internetových predajcov.

Spoločnosti Accenture a Hybris software si od agentúry Forrester Consulting objednali štúdiu s cieľom preskúmať, ako sa očakávania kupujúcich formou B2B transformujú, ako dodávatelia predávajú a dodávajú produkty a služby. Pozrite si grafický výstup výskumu a stiahnite si uvedenú štúdiu, aby ste sa dozvedeli, ako si vybudovať omni-channel B2B obchodnú platformu budúcnosti.


Stiahnite si správu teraz