Skip to contentSkip to navigation menu

Bezplatná skúšobná verzia SAP Hybris Marketing

Využívajte individuálny, osobný marketing pre masové publikum.

SAP Hybris Marketing umožňuje marketingovým spoločnostiam využívať individuálny, osobný marketing pre masové publikum. Lepšie spoznajte svojich zákazníkov, nielen v súvislosti s ich minulým správaním, ale aj pokiaľ ide o ich momentálne úmysly a motiváciu. Získajte možnosť nahliadnuť do obohateného profilu zákazníka a zdieľať tento jednotný zdroj informácií o zákazníkoch v rámci celej organizácie. Využívajte pokročilé analytické funkcie a objavujte skryté trendy a príležitosti. Poskytujte zákazníkom kontextovo relevantné skúsenosti v každej fáze ich zákazníckej cesty. Znova oslovte cieľové publikum na základe online správania, správne zacieľte svoju ponuku a uľahčite zákazníkom prijať ju. Získajte prehľad o všetkých marketingových aktivitách, aby ste mohli optimálne plánovať zdroje, podporovať správanie zamerané na zákazníka a rast.

O bezplatnej skúšobnej verzii

Zaregistrujte sa a získajte 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu SAP Hybris Marketing ešte dnes a osobne si vyskúšajte niektoré z jej kľúčových riešení. S touto skúšobnou verziou získate prístup k nahratým modelovým dátam, ktoré vám umožnia:

lepšie pochopiť svojich zákazníkov, nielen v súvislosti s ich minulým správaním, ale aj pokiaľ ide o ich momentálne zámery a motiváciu,

poskytovať zákazníkom kontextovo relevantné skúsenosti v každej fáze ich zákazníckej cesty,

získať prehľad o všetkých marketingových aktivitách, aby ste mohli optimálne plánovať zdroje, podporovať správanie zamerané na zákazníka a rast.

Produkty zahrnuté v bezplatnej skúšobnej verzii:

Hybris Marketing Data Management, Hybris Marketing Segmentation, Hybris Marketing Acquisition, Hybris Marketing Planning a Hybris Marketing Insight.
Ak chcete začať pracovať s BEZPLATNOU SKÚŠOBNOU VERZIOU, kliknite na tlačidlo „Získať“ a hneď teraz sa zaregistrujte.

Webinár: Vyhrajte zákazníka, nie len návštevníka!

Na tomto webinári sa dozviete:

  • ako SAP Hybris Marketing odpovedá na výzvy marketérov
  • ako spokojní zákazníci úspešne používajú SAP Hybris Marketing
  • ako si môžete vyskúšať skúšobnú verziu SAP Hybris Marketing prostredníctvom jednoduchých scenárov
Brožúra
SAP Hybris Marketing: Objavte silu personalizovaného marketingu! SAP Hybris Marketing je nová generácia riešení, ktoré menia súčasný prístup k marketingovým aktivitám. To umožňuje poskytovať individuálne, perfektné skúsenosti zákazníkov, ktoré vychádzajú z kontextuálnej analýzy. ;Stiahnite si ju teraz.
SAP Hybris: Líder v oblasti riadenia viackanálových kampaní podľa magického kvadrantu spoločnosti Gartner

Spoločnosť SAP bola v magickom kvadrante spoločnosti Gartner hodnotiacom riešenia riadenia viackanálových kampaní za rok 2017 vyhodnotená ako líder. Riešenie SAP Hybris Marketing Cloud sa zameriava na riadenie a realizáciu skúseností zákazníkov v marketingových a reklamných kanáloch.

Potrebujete viac informácií?

Zavolajte nám na 0800 049 001 alebo