Skip to contentSkip to navigation menu

Nowe oblicze obsługi klienta dzięki rozwiązaniom
SAP Hybris Service

Obsługa serwisowa dynamicznie się rozwija i z podejścia ściśle posprzedażowego staje się procesem bardziej kompleksowym. Nie wystarczy już czekać na telefon, e-mail lub tweet klienta. Trzeba we właściwym czasie zapewniać obecnym, a nawet potencjalnym klientom odpowiednią obsługę na każdym etapie drogi zakupowej. Już dziś wyposaż dział obsługi w odpowiednie narzędzia i zwiększaj zadowolenie klientów na wszystkich etapach procesu zakupowego.

;

Pobierz raport firmy Forrester i dowiedz się, jak usprawnić obsługę serwisową, tak by zmniejszyć liczbę reklamacji oraz obniżyć wskaźnik rezygnacji klientów

Raport firmy Forrester: Wspieraj doświadczenia zakupowe z działem obsługi klienta

Najlepsza jakość obsługi na każdym etapie procesu zakupowego.

OBSERWACJA 1

Cztery na pięć najczęstszych zgłoszeń serwisowych dotyczy funkcjonalności produktu, akcesoriów do niego lub jego użytkowania.

OBSERWACJA 2

Obecnie firmy odnotowują najwyższy wskaźnik rezygnacji kupujących w internecie na etapach poprzedzających realizację zakupu — czyli wtedy, gdy udział zespołu obsługi jest najmniejszy.

Morgan i zestaw kina domowego

Morgan z zapałem przystępuje do instalacji swojego nowego zestawu kina domowego. Szybko jednak okazuje się, że to wcale nie jest takie proste. Zwraca się więc o pomoc do działu obsługi klienta firmy Neat. Dzięki rozwiązaniom SAP Hybris Service pracownicy działu obsługi firmy Neat szybko spieszą na ratunek.

Zrewolucjonizuj proces angażowania klienta

Zadbaj, by Twój dział obsługi był czymś więcej niż tylko centrum odbioru reklamacji. Rozwiązania SAP Hybris Service pozwolą Twojej firmie zrewolucjonizować Twój biznes i zapewniać klientom wysokiej jakości obsługę w czasie rzeczywistym — gdziekolwiek by nie przebywali.

Spersonalizowana obsługa przekłada się na rzeczywiste wyniki

Do naszych klientów, którzy odnieśli największy sukces, należą:
Bona

Wybierając rozwiązanie SAP Cloud for Service, firma Bona zintegrowała swoją platformę technologiczną w celu usprawnienia obsługi klientów i angażowania ich za pośrednictwem nowych kanałów. Obecnie może pochwalić się pełną dostępnością oraz możliwością pozyskiwania klientów nowymi kanałami.

NDCP

Odkąd rozwiązanie SAP Cloud for Service wspiera dział obsługi firma NDCP może pomagać klientom rozstrzygać zgłaszane problemy podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, zwiększając poziom zadowolenia klienta.

Vestas

Dzięki SAP Hybris Cloud for Sales i Cloud for Service firma Vestas korzysta z rozwiązań mobilnych, by uzyskiwać dostęp do danych o klientach i aktualizować je w czasie rzeczywistym, a tym samym zbliża się do osiągnięcia celu, jakim jest zwiększenie przychodu z obsługi serwisowej o 40% w ciągu 3 lat.

Więcej informacji?

Zadzwoń do nas pod numer +48 22 5416892, lub

 

 

 

個人情報保護方針が 改訂され、 新たに登録が 必要になります。
SAP からの大切な情報メールを お見逃しなく。
すでにご登録の方も 改めてお手続きをお願いいたします。