Skip to contentSkip to navigation menu

Podporujte prodejní tým, aby prodával více, jednal rychleji a zůstával v obraze – kdykoli a kdekoli.

Působení vaší značky na zákazníka začíná dlouho před první interakcí. Dnešní kupující jsou informovanější a mají na výběr spoustu možností. Jak váš prodejní tým udržuje vztahy se zákazníky a jak vítězí v boji o dnešního, dobře informovaného zákazníka? Členové týmu by měli překročit hranici tradičního prodeje, rozumět správně požadavkům zákazníků a díky odstranění interních komunikačních bariér vytvořit silně spolupracující prostředí mezi prodejem a marketingem.

Stáhněte si zprávu společnosti Aberdeen a zjistěte, jak nejlepší společnosti ve své třídě rostou rychleji díky sladění prodeje a marketingu.

Zpráva společnosti Aberdeen:
Souhra marketingu a obchodu: Kdo je dostatečně pružný, aby zvítězil?

Získejte konkurenční výhodu sladěním obchodu a marketingu

Společnosti Aberdeen Group a SAP ukázaly, že podnikům, které optimalizují vztahy mezi marketingem a prodejem, roste obrat meziročně o 32 % rychleji než společnostem, které taková sladění neprovádějí. Toto úsilí je nejlepším postupem a jasně profitabilní záležitostí, ale jak lze dosáhnout skutečné harmonie? Odpovědi najdete v následujících ukázkách, které používají nejlepší organizace ve své třídě.

SAP Hybris: Spojení prodeje a marketingu

Přehled podniků, které jdou nad rámec CRM

Aplikace SAP Hybris Sales Cloud pomáhá společnosti Insight sledovat marketingové aktivity, aby mohla prodejnímu týmu předávat informace o kampaních v několika minutách a řídit obchodní příležitosti prostřednictvím informačních kanálů. Výsledkem je 18% růst obchodních příležitostí.

Vestas: rychlejší reakce na potřeby zákazníků

SAP Hybris Sales Cloud umožnil společnosti Vestas reagovat rychleji na potřeby zákazníků, kterým poskytuje služby poprvé. Společnost očekává, že využitím možností mobilních zařízení pro přístup a aktualizaci informací o zákaznících v reálném čase rozšíří své podnikání v oblasti náhradních dílů, zajistí vyšší loajalitu zákazníků a zvýší obrat.

Prodávejte chytřeji, kdykoli a kdekoli: SAP Hybris Sales Cloud
Vysoce výkonné obchodní organizace vybavují pracovníky prodeje aplikací SAP Hybris Sales Cloud. Je postavena na maximalizaci produktivity prodeje. Prodejní aplikace je založena na cloudu, lehce použitelná a přesahuje rámec tradičního přístupu k CRM.

BEZPLATNÁ ZKUŠEBNÍ VERZE:
SAP Hybris Sales Cloud

SAP Hybris pomáhá organizacím odstraňovat interní komunikační bariéry a prodávat více. SAP Digital CRM je řešení navržené pro menší obchodní týmy, ale má mnoho stejných funkcí jako naše podniková verze v cloudu. Vyzkoušejte ji zdarma na 30 dní.

SAP Hybris Sales Cloud pomáhá obchodním týmům spravovat obchodní příležitosti, provádět klíčové činnosti a úkoly při práci s příležitostmi, poznávat klíčové osoby a sledovat výkonnost. Prodávejte více. Jednejte rychleji. Zůstaňte v obraze. Kdekoli. Vše se SAP Hybris Sales Cloud.

 

 

 

個人情報保護方針が 改訂され、 新たに登録が 必要になります。
SAP からの大切な情報メールを お見逃しなく。
すでにご登録の方も 改めてお手続きをお願いいたします。