Skip to contentSkip to navigation menu

SAP Hybris Day

KLIENT W CENTRUM UWAGI
czyli jak zbudować długotrwały związek marki z Klientem

Warszawa 21 marca 2018

Klient w centrum uwagi

Zmiana jest nieodzownym elementem życia w erze cyfrowej - determinuje zachowania i doświadczenia, których mało kto spodziewałby się jeszcze 10 lat temu. Choć umówienie się na pierwszą randkę stało się tak łatwe, jak przesunięcie w prawo zdjęcia atrakcyjnej dla nas osoby, to zbudowanie wartościowego związku jest już znacznie trudniejsze. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku relacji Klienta z firmą – o ile nawiązanie niezobowiązującego flirtu jest banalnie proste, o tyle zbudowanie zaufania i lojalności to znacznie większe wyzwanie. To właśnie Klientowi i jego związkowi z marką poświęcimy tegoroczną edycję konferencji SAP Hybris Day.

Podczas konferencji omówimy wyniki badania „SAP Hybris Consumer Insight”, w którym poddane weryfikacji zostały odczucia polskich klientów na różnych etapach ich związku z marką. Jego wyniki pozwalają bliżej poznać współczesnego Kowalskiego, jego zachowania i priorytety – również na tle innych krajów Europy i świata. Zaproponujemy również odpowiedź SAP Hybris na jego oczekiwania. Opowiemy o tym, jak budować trafne i spersonalizowane kampanie marketingowe przy równoczesnym poszanowaniu poufności danych oraz jak podnieść jakość customer experience i relacji z Klientami na każdym ich etapie.

Zagadnienia poruszane w trakcie konferencji poparte będą przykładami historii Klientów SAP Hybris, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko podczas prezentacji, ale również w ramach dedykowanych spotkań „Poznaj Naszych Klientów”.

Dzięki obecności innowacyjnych i interaktywnych showcase’ów, uczestnicy SAP Hybris Day będą mieli unikalną okazję na żywo doświadczyć naszych rozwiązań. W agendzie konferencji nie zabraknie gorącego zagadnienia, jakim jest poufność danych w kontekście wchodzącego w życie już w maju tego roku Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Część merytoryczną konferencji podsumuje swoim inspirującym wystąpieniem nasz gość specjalny Rahim Blak - ekstrawertyczny przedsiębiorca, Social Media Ninja, wierzący, że tworzenie Starupów jest Sztuką.

Na zakończenie wydarzenia zaplanowany jest koktajl, który będzie doskonałą okazją do kuluarowych rozmów oraz networkingu biznesowego.

SAP Hybris Day to niepowtarzalna okazja na poznanie inspirujących historii naszych klientów.

Firmy, które zechciały wesprzeć nas swoją obecnością reprezentują różne branże, różną skalę biznesu, wspieranego przez różne rozwiązania z portfolio SAP Hybris. Z przyjemnością prezentujemy poniżej ich projekty:

Poza prezentacjami powyższych historii projektów w samej agendzie konferencji, proponujemy Państwu udział w ekskluzywnych spotkaniach z osobami bezpośrednio zaangażowanymi w ich realizację.

Spotkania Poznaj naszych Klientów! to szansa na bezpośrednią rozmowę i zgłębienie doświadczeń użytkowników rozwiązań SAP Hybris. Dowiedz się, jakie korzyści mogą przynieść one również Twojej firmie.

Jesteśmy przekonani, że spotkania te będą dla Państwa źródłem inspiracji.Zachęcamy do zarezerwowania sobie miejsca na spotkanie już dziś

Marki, które nie spełnią rosnących oczekiwań konsumentów, wiele ryzykują.

Podobno komunikacja to podstawa każdego udanego związku. Porozmawiajmy o tym, bo przecież Klient jest zawsze w centrum uwagi każdego przedsiębiorstwa! 

Serdecznie zapraszamy osoby zarządzające działami sprzedaży, e-handlu, marketingu i obsługi klienta oraz wszystkich tych, dla których budowanie relacji poprzez dostarczanie pozytywnych doświadczeń jest miarą sukcesu.

 

Agenda

09:30 Rejestracja gości
 
10:00 Powitanie
Kinga Piecuch, Prezes Zarządu, SAP Polska
 
10:15 The Art of the Future - moving from Customer Experience to Brand Experience
Eugenio Cassiano, Chief Innovation Officer, SAP Hybris
 
10:35 Consumer Insight Report - How to offer ultimate customer experience?
Mark de Brujin, Head of EMEA & MEE Marketing, SAP Hybris
 
10:55 Prywatność i zgodność z przepisami dzięki rozwiązaniom Gigya
Roland Markowski, Gigya- now part of SAP
Adam Goljan, SAP Hybris
 
11:25 Budowanie pozytywnego doświadczenie klienta w nowoczesnej odsłonie - LIVE DEMO
Adam Goljan & Bartosz Mekier, SAP Hybris
 
11:50 Lunch
 
12:45 B2B e-commerce dla Inter Cars: system do podboju rynków europejskich
Inter Cars & E-point
 
13:15 Od transakcji do relacji i zaangażowania. Transformacja Omnichannel w Vision Express
Vision Express & Enginiety
 
13:45 Ruukki- sprzedaż napędzana innowacją: SAP Hybris Sales/Service Cloud & Commerce
Ruukki & Bilot
 
14:15 Przerwa kawowa & networking
'Poznaj naszych Klientów'
 
14:45 Synergia rozwiązań SAP Hybris Sales Cloud i Commerce w Sun Garden
Sun Garden & SI-Ecommerce
 
15:15 CCC: Budowa omnichannel w jednej z najszybciej rosnących spółek obuwniczych w Europie
CCC & SAP Digital Business Services
 
15:45 Strategie przetrwania - gość specjalny Rahim Blak
 
16:15 Innowacje @ SAP Hybris
'Poznaj naszych Klientów'
Przerwa kawowa & networking
 
17:00 Koktajl
Miejsce Konferencji

Centrum Konferencyjne DH VITKAC
Bracka 9
00-001 Warszawa

Więcej informacji?

Joanna Kosiorek
Email: joanna.kosiorek@sap.com

Relacja z SAP Hybris Day 2018

Zachęcamy do obejrzenia filmowego podsumowania SAP Hybris Day 2018 Klient w centrum uwagi, czyli jak zbudować długotrwały związek marki z Klientem.

Partnerzy merytoryczni

Patronat specjalny & medialny