Skip to contentSkip to navigation menu

Marketing chwili.

W dzisiejszym cyfrowym świecie klienci nie chcą być odbiorcami działań marketingowych. Zamiast tego oczekują, że firmy będą znały ich potrzeby i je zaspokajały. Zyskaj lepszy wgląd w profile klientów i angażuj ich we właściwym momencie, dzięki obsłudze dostosowanej do kontekstu, która pozwoli przekroczyć oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przeczytaj raport przeglądowy CMO z wydarzenia CMO Elite Retreat w ramach konferencji SAPPHIRE i dowiedz się, jak zarządzać marketingiem w zmieniającym się środowisku cyfrowym.

Raport przeglądowy CMO: Zarządzanie marketingiem w zmieniającym się środowisku cyfrowym

Zyskaj lepszy wgląd w potrzeby swoich klientów i dostarczaj im spersonalizowane i ukierunkowane oferty na każdym etapie drogi do zakupu dzięki rozwiązaniu SAP Hybris Marketing Cloud.

Złoty środek: Dlaczego zostałem marketerem!

Dlaczego uwielbiam marketing? Jako marketer, mogę tworzyć podstawy doskonałych relacji z klientami. Polega to na znalezieniu złotego środka, który sprawia, że emocje prowadzą do podejmowania działań. Ty też możesz pokochać swoją pracę w marketingu!

Zobacz, jak klienci korzystający z rozwiązań SAP Hybris osiągają dobre wyniki,
zapewniając klientom doskonałą obsługę.

NHL: Doskonała obsługa kibiców dzięki rozwiązaniu SAP Hybris Marketing

Rozwiązanie SAP Hybris Marketing pozwala NHL poszerzać funkcjonalność platformy cyfrowej, lepiej zrozumieć kibiców oraz prowadzić spersonalizowane i ukierunkowane interakcje marketingowe, które angażują kibiców.

Purchasing Power: Udoskonalanie najwyższej klasy procesu zakupowego

Purchasing Power to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sprzedawców internetowych, oferujący czołowy program zakupów pracowniczych. Aby udoskonalić najwyższej klasy proces zakupowy, firma Purchasing Power wykorzystuje pakiet SAP Hybris, dzięki czemu zapewnia klientom jeszcze lepszą obsługę.

Zdobywaj klientów dzięki personalizacji w czasie rzeczywistym

Personalizacja pod kątem poszczególnych klientów wymaga rozpoznania ich bieżących potrzeb — w czasie rzeczywistym — i nawiązania z każdym z nich relacji opartej na zrozumieniu kontekstu i jego zamiarów. Dowiedz się, jak uzyskać wgląd w dane o kliencie, które to umożliwią.

 

New privacy policy. New sign-up required.
Don't miss out on valuable SAP e-mails.
Opt in today, even if you signed up before.