Skip to contentSkip to navigation menu

SAP Hybris Marketing

SAP Hybris Marketing umożliwia prowadzenie kampanii kontekstowych w czasie rzeczywistym.
Angażuj swoich klientów, zachwycaj ich i dbaj o ich dobre relacje z Twoją marką poprzez marketing kierowany do indywidualnego odbiorcy.

Tradycyjne kampanie marketingowe nie angażują indywidualnych klientów. Firmom brakuje podstawowej wiedzy na temat ich pragnień i potrzeb. Powoduje to zasypywanie klienta zbyt licznymi i nietrafionymi ofertami.

SAP Hybris Marketing daje możliwość lepszego zrozumienia klienta, pozwala dowiedzieć się czego chciał, jakie ma zamiary i, co najważniejsze, przewidzieć czego pragnie w tej chwili.

Dowiedz się na jakim etapie ścieżki zakupowej znajduje się Twój klient i wykorzystaj tę wiedzę w celu zapewnienia mu spersonalizowanych doświadczeń na najwyższym poziomie we wszystkich kanałach komunikacyjnych.

SAP Hybris Marketing pomoże Ci:

Zrozumieć aktualne plany klienta w czasie rzeczywistym. Gromadź profile swoich klientów i uzupełniaj je dynamicznie korzystając ze wszystkich dostępnych źródeł. Interpretuj informacje na temat klienta, by zyskać wgląd w jego obecne i przyszłe plany.

Zapewnić swoim klientom wyjątkowe doświadczenia. Wykorzystuj unikalne szanse pojawiające się ‘tu i teraz’; dynamicznie i kontekstowo trafiaj z ofertami w potrzeby swoich klientów we wszystkich kanałach komunikacyjnych. Angażuj klientów na nowych płaszczyznach, aby budować ich lojalność wobec Twojej marki.

Sprzedawać szybko i sprawnie. Aktywnie reaguj na szanse sprzedaży ze zwiększoną przejrzystością dzięki zintegrowaniu procesów i zasobów marketingowych.

Webinarium: Klient, który jest a nie tylko bywa

W trakcie webinarium:

  • dowiesz się jak rozwiązanie SAP Hybris Marketing odpowiada na wyzwania i „bolączki” współczesnego marketingu
  • poznasz historie sukcesu zadowolonych użytkowników rozwiązania
  • przeprowadzimy Cię przez proste scenariusze budowania i egzekucji kampanii marketingowych, które będziesz mógł samodzielnie odtworzyć w wersji próbnej SAP Hybris Marketing.
Przewodnik
SAP Hybris: liderem według raportu MQ firmy Gartner z 2017 r. dotyczącego zarządzania kampaniami wielokanałowymi

Firma SAP została uznana za lidera w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner z 2017 r. poświęconym zarządzaniu kampaniami wielokanałowymi. Pakiet SAP Hybris Marketing Cloud ułatwia zarządzanie ścieżką zakupową klienta i jego realizację w wielu kanałach marketingowych i komunikacyjnych.

Broszura
SAP Hybris Marketing: Odkryj siłę marketingu spersonalizowanego

SAP Hybris Marketing to rozwiązanie nowej generacji zmieniające dotychczasowe podejście do działań marketingowych. Pozwala na zindywidualizowane, oparte o analizy kontekstowe, podejście do klienta.

Większe zaangażowanie fanów NHL

Zobacz jak SAP Hybris Marketing Cloud pomaga NHL lepiej komunikować się ze swoimi fanami oraz pozwala zrozumieć ich oczekiwania, tak by sport, który kochają przynosił im jeszcze więcej radości!

Więcej informacji?

Zadzwoń do nas pod numer +48 22 5416892, lub