Skip to contentSkip to navigation menu

Služby zákazníkům začínají nyní s řešením SAP Hybris Service Solutions

Služby se dnes rychle vyvíjejí, mění se z ryze poprodejního přístupu na proces pokrývající celý prodejní cyklus. Již nestačí čekat na zavolání zákazníka, jeho e-mail či tweet. Namísto¨ toho poskytněte současným i potenciálním zákazníkům relevantní a včasnou podporu na celé jejich cestě.Posilte dnes své servisní týmy tak, abyste zajistili spokojenost zákazníků ve všech fázích nákupu.

Stáhněte si zprávu společnosti Forrester a podívejte se, jak můžete služby zdokonalit a omezit takové problémy, jako je ztráta či stížnosti zákazníků.

Zpráva společnosti Forrester:
Podporujte nákupní cestu zákazníka skrz oddělení služeb zákazníkům

Poskytujte nejlepší služby na každém kroku.

PŘEHLED č. 1

Čtyři z pěti nejčastějších požadavků na oddělení služeb zákazníkům souvisejí s vlastnostmi produktů, příslušenstvím nebo použitím.

PŘEHLED č. 2

V současné době zaznamenávají společnosti největší ztráty u zákazníků nakupujících online v přednákupních fázích jejich životního cyklu, tedy ve fázích, na kterých se zástupci oddělení služeb zákazníkům podílejí nejméně.

Morgan a systém domácího kina

Morgan is eager to set up her new Neat's Home Theatre System. She soon realizes that the job isn't as easy as it looks and seeks help from Neat's customer service. Empowered by SAP Hybris Service Solutions, Neat's service team comes to the rescue!

Nový revoluční přístup ke vztahům se zákazníky

Musíte být připraveni stát se něčím mnohem významnějším než pouhým střediskem stížností. SAP Hybris Service Solutions umožňuje inovovat obchodní činnosti tak, abyste mohli poskytovat kvalitní služby zákazníkům v reálném čase, ať jste vy nebo váš zákazník kdekoli.

Relevantní zkušenosti přinášejí skutečné výsledky.

Mezi naše nejúspěšnější zákazníky patří:
Bona

Společnost Bona, vybavená SAP Hybris Cloud for Service, se rozhodla integrovat svou technologickou platformu proto, aby zlepšila služby a vztahy se zákazníky prostřednictvím nových kanálů. Nyní dokáže bez velkého úsilí poskytovat nepřetržité služby a získávat nové zákazníky prostřednictvím nových kanálů.

NDCP
Středisko služeb společnosti NDCP, které řídí SAP Cloud for Service, dokáže řešit servisní dotazy zákazníků již při prvním telefonátu, a zaručuje tak spokojenější zákazníky.
Vestas

SAP Hybris Cloud for Sales & Service umožňuje společnosti Vestas využívat mobilní funkce pro přístup k informacím o zákaznících a aktualizovat je v reálném čase. Přibližuje je tak jejich cíli – růstu obratu za služby o 40 % během 3 let.
 

 

New privacy policy. New sign-up required.
Don't miss out on valuable SAP e-mails.
Opt in today, even if you signed up before.