Skip to contentSkip to navigation menu

Zwiększaj skuteczność działu sprzedaży i wychodź klientom naprzeciw – zawsze i wszędzie.

Klienci zaczynają wyrabiać sobie opinię o marce, jeszcze zanim wejdą z nią w interakcję. Kupujący dysponują obecnie dostępem do pokaźnych ilości informacji i mają szerokie możliwości wyboru. Jak Twój zespół działu sprzedaży ma angażować i zdobywać klientów dysponujących takimi możliwościami? W tym celu musi wyjść poza ramy tradycyjnych działań sprzedażowych i zrozumieć problemy klientów, burząc ściany dzielące działy sprzedaży i marketingu – tworząc środowisko rzeczywistej współpracy między nimi.

Pobierz raport grupy Aberdeen, by dowiedzieć się, jak najlepsze firmy osiągają szybszy rozwój dzięki połączeniu działań sprzedażowych i marketingowych.

Raport grupy Aberdeen: Połączenie działań marketingowych i sprzedażowych – kto jest wystarczająco zwinny, by osiągnąć sukces?

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki połączeniu działań sprzedażowych i marketingowych

Firmy, które optymalnie łączą cele marketingowe i sprzedażowe, osiągają o 32% szybszy wzrost przychodów z roku na rok niż inne przedsiębiorstwa. Wdrożenie takiego rozwiązania w praktyce z pewnością się opłaci, ale jak to zrobić? Zachęcamy do przyjrzenia się działaniom podejmowanym przez najlepsze organizacje w branży.

SAP Hybris: połączenie działań sprzedażowych i marketingowych

Firma Insight Enterprises stawia na coś więcej niż CRM

Rozwiązanie SAP Hybris Sales Cloud pomaga firmie Insight śledzić działania marketingowe, tak by dział sprzedaży niemal od razu otrzymywał informacje o kampaniach i mógł szybciej przeprowadzać potencjalnych klientów przez kolejne etapy procesu sprzedaży. W ten sposób firma osiągnęła wzrost liczby szans sprzedażowych o 18%.

Vestas: szybsze reagowanie na potrzeby klientów

Rozwiązanie SAP Hybris Sales Cloud umożliwiło firmie Vestas szybsze reagowanie na potrzeby klientów dzięki odpowiedniej obsłudze przy pierwszym kontakcie. Wykorzystując potencjał technologii mobilnych w celu uzyskiwania dostępu do informacji o klientach i aktualizowania ich w czasie rzeczywistym, firma ta zamierza usprawnić działalność związaną z częściami zamiennymi, zwiększyć lojalność klientów i osiągać wyższe przychody.

Sprzedawaj efektywniej w dowolnym miejscu i czasie dzięki SAP Hybris Sales Cloud

Rozwiązania SAP Hybris Sales Cloud umożliwiają działom sprzedaży o wysokiej skuteczności zapewnianie swoim zespołom szans na wykorzystanie ich pełnego potencjału. To wszystko dzięki łatwej w obsłudze aplikacji sprzedażowej w chmurze stworzonej z myślą o maksymalizacji wydajności działu sprzedaży, która wykracza poza tradycyjne podejście do CRM.

BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA:
SAP Hybris Sales Cloud

SAP Hybris pomaga firmom zburzyć podziały organizacyjne i zwiększyć skuteczność sprzedaży. SAP Digital CRM to rozwiązanie stworzone z myślą o mniejszych zespołach sprzedażowych, oferujące wiele funkcji dostępnych w aplikacji sprzedażowej w chmurze w wersji dla przedsiębiorstw. Wypróbuj to rozwiązanie teraz — bezpłatnie przez 30 dni.

Rozwiązanie SAP Hybris Sales Cloud pomaga zespołom sprzedażowym zarządzać potencjalnymi szansami sprzedaży, planować i wykonywać najważniejsze czynności i zadania związane z realizacją projektów sprzedażowych, zyskiwać wiedzę na temat osób, które mają największy wpływ na podejmowane decyzje, a także monitorować wyniki. Zwiększaj skuteczność działu sprzedaży i wychodź klientom naprzeciw, gdziekolwiek się znajdują — dzięki SAP Hybris Sales Cloud.

 

New privacy policy. New sign-up required.
Don't miss out on valuable SAP e-mails.
Opt in today, even if you signed up before.