Skip to contentSkip to navigation menu

Zákaznícke služby sa teraz začínajú s riešením SAP Hybris Service Solutions

Rozvoj služieb je v plnom prúde a prísny popredajný prístup sa mení na celkový komplexný proces. Teraz už nestačí čakať, kým zákazník zavolá, napíše e-mail alebo krátku správu. Namiesto toho je nutné od samého začiatku poskytovať relevantnú a včasnú podporu súčasným a dokonca aj potenciálnym zákazníkom. Pozdvihnite činnosť svojich tímov poskytujúcich služby ešte dnes, a postarajte sa tak o spokojnosť zákazníkov počas celého nakupovania.

Stiahnite si správu spoločnosti Forrester a zistite, ako môžete svoje služby zdokonaliť a eliminovať rôzne problémy, ako sú napríklad sťažnosti zákazníkov a ich odchod ku konkurencii.

Správa spoločnosti Forrester:
Ako podporiť proces nakupovania pomocou zákazníckych služieb

Tie najlepšie služby sa poskytujú nepretržite.

FAKT Č. 1

Štyri z piatich najčastejších požiadaviek na zákaznícke služby súvisia s funkciami, príslušenstvom alebo používaním produktov.

FAKT Č. 2

Spoločnosti v súčasnosti zaznamenávajú najväčšie straty online kupujúcich v prednákupných fázach ich životných cyklov, na ktorých sa zástupcovia zákazníckych služieb podieľajú najmenej.

Morgan a systém domáceho kina

Morgan sa teší, že si nastaví nový systém domáceho kina od spoločnosti Neat. Čoskoro si uvedomí, že to nie je taká ľahká úloha. Požiada preto o pomoc tím zákazníckych služieb spoločnosti Neat. Tím zákazníckych služieb spoločnosti Neat využívajúci riešenie SAP Hybris Service Solutions prichádza na pomoc!

Nový revolučný prístup k vzťahom so zákazníkmi

Mali by ste byť pripravení stať sa niečím oveľa významnejším než len centrom sťažností. Riešenie SAP Hybris Service Solutions vám umožní inovovať tak, aby ste mohli poskytovať kvalitné zákaznícke služby v reálnom čase bez ohľadu na to, kde sa vy alebo váš zákazník práve nachádzate.

Relevantné skúsenosti prinášajú skutočné výsledky.

Medzi našich najúspešnejších zákazníkov patria nasledujúce spoločnosti:

Bona

Spoločnosť Bona sa rozhodla využiť riešenie SAP Hybris Cloud for Service a integrovať svoju technologickú platformu s cieľom zlepšiť služby a vzťahy so zákazníkmi prostredníctvom nových kanálov. Teraz dokáže bez veľkého úsilia poskytovať nepretržite dostupné služby a získavať nových zákazníkov prostredníctvom nových kanálov.

NDCP

S riešením SAP Cloud for Service v centre svojho centra služieb dokáže spoločnosť NDCP pomáhať zákazníkom s riešením požiadaviek na služby už pri prvom telefonáte, výsledkom čoho sú spokojnejší zákazníci.

Vestas

Spoločnosť Vestas využíva riešenie SAP Hybris Cloud for Sales & Service, ktoré jej umožňuje využívať mobilné funkcie na prístup k informáciám o zákazníkoch a ich aktualizáciu v reálnom čase. Približuje sa tak k svojmu cieľu – zvýšiť obrat z poskytovaných služieb o 40 % v priebehu 3 rokov.

Potrebujete viac informácií?

Zavolajte nám na 0800 049 001 alebo

 

New privacy policy. New sign-up required.
Don't miss out on valuable SAP e-mails.
Opt in today, even if you signed up before.