Skip to contentSkip to navigation menu

Darmowa wersja testowa SAP Hybris Marketing Cloud

Szukasz narzędzia do automatyzacji marketingu, zarządzania doświadczeniem klienta, analiz marketingowych oraz innych innowacji w dziedzinie marketingu? Już dziś zyskaj dostęp do 30-dniowej darmowej wersji SAP Hybris Marketing i samodzielnie wypróbuj kilka z jej kluczowych funkcjonalności w oparciu o testową próbkę danych.

Poznaj zalety SAP  Hybris Marketing Cloud: rozpocznij 30-dniowy bezpłatny okres próbny

SAP Hybris Marketing Cloud: główne korzyści

Lepszy wgląd w dane o klientach

Stwórz jeden, spójny obraz klienta. Wykorzystuj zaawansowane narzędzia analityczne – algorytmy prognostyczne i analizy sentymentów — by lepiej rozumieć i przewidywać jego zachowania.

Najlepsze w swojej klasie oprogramowanie do automatyzacji marketingu

Zsynchronizuj pracę całej firmy, by przyspieszyć procesy marketingowe. Zwiększ przejrzystość budżetu, wydatków i zwrotu z inwestycji wszystkich działań marketingowych. Skoordynuj planowanie, realizację i zarządzanie efektywnością kampanii w wielu kanałach.

Zarządzanie doświadczeniem klienta (CXM)

Zapewnij spójne doświadczenie klienta w kontakcie z różnymi działami, we wszystkich kanałach komunikacyjnych i na każdym urządzeniu. Podnieś wskaźnik konwersji oferując klientom spersonalizowane i kontekstowe doświadczenia we właściwych momentach.

Inteligentny marketing dzięki machine learning

Wykorzystuj technologię rozpoznawania twarzy i głosu w celu identyfikacji klientów oraz odpowiednich momentów do nawiązania z nimi relacji. Dynamicznie dobieraj oferty i komunikaty, by najlepiej adresować potrzeby i zainteresowania klienta w danej chwili.

Analityka i atrybucja jako podstawa decyzji

Precyzyjnie określaj efektywność poszczególnych działań marketingowych, by mieć pełny wgląd w rezultaty wszystkich elementów kampanii z poziomu jednego pulpitu CMO. Optymalizuj strategie marketingowe na podstawie danych marketingowych pozyskiwanych w czasie rzeczywistym.

Więcej niż prostota

Wyjdź poza ramy tradycyjnych rozwiązań CRM i niszowych narzędzi marketingowych. Postaw na najlepszą na rynku technologię chmury marketingowej. Przeprowadź sprawne wdrożenie nowego rozwiązania dzięki usługom szybkiej implementacji i wbudowanym procesom integracyjnym. Zyskaj pewność korzystania ze światowej klasy centrów danych, posiadających certyfikaty bezpieczeństwa, zgodności z regulacjami prawnymi i wsparcia serwisowego.

New privacy policy. New sign-up required.
Don't miss out on valuable SAP e-mails.
Opt in today, even if you signed up before.