Direkt zum Inhalt der SeiteDirekt zur Hauptnavigation

Darmowa wersja testowa SAP Hybris Marketing

Rozwiązanie SAP Hybris Marketing umożliwia działom marketingu dostarczanie indywidualnych ofert szerokiej grupie odbiorców. Dogłębniej poznawaj i analizuj nie tylko przeszłe, ale także obecne zamiary i motywacje klienta. Zyskaj wgląd we wzbogacony profil klienta i dziel się nim, jako jedynym źródłem informacji na jego temat w obrębie całej organizacji. Wykorzystuj narzędzia zaawansowanej analityki, aby odkrywać niewidoczne dotąd możliwości. Dostarczaj swoim klientom kontekstowo spersonalizowanych doświadczeń na każdym etapie ich ścieżki zakupowej. Prowadź skuteczny remarketing w oparciu o zachowania i zmieniające się preferencje klienta. Poznaj zasady i badaj efektywność działań marketingowych, w celu optymalnego planowania zasobów i podnoszenia zadowolenia klientów.

O wersji testowej

Już dziś zyskaj dostęp do 30-dniowej darmowej wersji SAP Hybris Marketing i samodzielnie wypróbuj kilka z jej kluczowych funkcjonalności w oparciu o testową próbkę danych.

Zyskaj wiedzę na temat nie tylko danych historycznych, ale również obecnych zamiarów i motywacji klienta.

Zapewniaj klientom kontekstowo spersonalizowanych doświadczeń na każdym etapie ich ścieżek zakupowych.

Poznaj zasady funkcjonowania i badaj efektywność wszystkich działań marketingowych, aby optymalnie planować zasoby i podnosić poziom zadowolenia klienta.

Produkty dostępne w wersji testowej

SAP Hybris Marketing Data Management, SAP Hybris Marketing Segmentation, SAP Hybris Marketing Acquisition, SAP Hybris Marketing Planning i SAP Hybris Marketing Insight.

Już teraz wypróbuj WERSJĘ TESTOWĄ klikając na umieszczony poniżej przycisk "Zarejestruj się", wypełnij załączony formularz i zyskaj dostęp do SAP Hybris Marketing.

Więcej informacji?

Zadzwoń do nas pod numer +48 22 5416892, lub