Direkt zum Inhalt der SeiteDirekt zur Hauptnavigation

SAP Hybris Marketing

Hybris Marketing využívá kontextuálních informací v reálném čase. Zaujměte pozornost zákazníků, uspokojte jejich potřeby a budujte loajalitu ke značce prostřednictvím marketingu na úrovni jednotlivce.

Tradiční marketingové kampaně nedokážou zaujmout pozornost jednotlivců. Postrádají základní znalost toho, co zákazníci chtějí a potřebují, což vede k neosobní komunikaci směrem k celé cílové skupině.
; ;Hybris Marketing umožňuje marketérům lépe porozumět zákazníkům – vědět, co udělali, co by mohli udělat a především co právě dělají.
; ;Získejte cenné informace o každém zákazníkovi v reálném čase, využijte tyto poznatky k poskytování personalizovaných zákaznických zkušeností napříč všemi kanály.

SAP Hybris Marketing vám může pomoci:

Porozumět motivaci zákazníků v reálném čase.
Zachycujte dynamicky informace, obohacujte zákaznické profily a vytvářejte jednotný přehled. Využijte implicitních signálů a získejte přehled o záměrech zákazníků v reálném čase.

Poskytovat jedinečné zákaznické zkušenosti.
Využijte aktuální příležitosti a poskytujte relevantní zákaznické zkušenosti napříč všemi kanály. Vytvořte nové způsoby komunikace, zvyšte aktivitu v rámci online komunity a loajalitu zákazníků.

Rychle a flexibilně reagovat.
Reagujte proaktivně na příležitosti díky lepšímu přehledu o zákaznících, marketingových procesech, zdrojích a efektivitě.

Webinář: Získávejte zákazníky, ne pouze návštěvy!

V tomto webináři se:

  • dozvíte jak SAP Hybris Marketing řeší současné marketingové výzvy
  • seznámíte s případovými studiemi spokojených zákazníků, kteří využívají SAP Hybris Marketing
  • naučíte pracovat s jednoduchými scénáři TRAIL verze SAP Hybris Marketing
STRATEGICKÝ DOKUMENT
Využijte komunity zákazníků a zvyšte efekt vašich marketingových aktivit

Zjistěte, jak můžete získávat cenné informace a dosahovat díky nim úspěchu.

STRUČNÝ PŘEHLED
SAP Hybris Marketing: Komunikace na úrovni jednotlivce

Hybris Marketing je revoluční marketingové řešení, které umožňuje individuální marketingovou komunikaci vycházející z kontextu.

Fanoušci mají z hokeje víc

SAP Hybris Marketing pomáhá NHL pracovat s jejich fanoušky a zjistit, co je na jednotlivých zápasech a celé lize nejvíce zajímá.

Kontaktujte nás

Zavolejte na 800 100 681 nebo nás